AKTUALNOŚCI

„Kamerdyner”

Trwają właśnie zdjęcia do filmu "KAMERDYNER" w reż. Filipa Bajona. Wcielam się tu w rolę Martina Steinera.
CZYTAJ WIĘCEJ

Dubbing.

Miałem przyjemność użyczać głosu do dwóch bajek: "Hotel Transylvania" i "Hanazuki". Oba w reżyserii Katarzyny Łęckiej. :-)
CZYTAJ WIĘCEJ

„Recepta na miłość”

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia od nowego serialu "Recepta na miłość", gdzie mam przyjemność zagrać rolę Konrada - trenera tenisa, masażysty i dietetyka.  Serial reżyseruje Piotr Wereśniak :-) Na zdjęciu jestem z Anitą Jancią podczas przerwy między scenami.
CZYTAJ WIĘCEJ
#meryspolsky #piotrtołoczko

MERY SPOLSKY, reż. Weronika Ławniczak

Miałem przyjmność wystąpić w teledysku świetnej młodej i zdolnej wokalistki Mery Spolsky do utworu "MIŁO PANA POZNAĆ". Za reżyserię klipu odpowiadała Weronika Ławniczak, a produkcją zajęła się  PAPAYAFILMS.
CZYTAJ WIĘCEJ

„Zamknęły się oczy ziemi” Pawła Huelle w reż. Karoliny Kirsz

Dzięki Polskiemu Ośrodkowi Międzynarodowego Instytutu Teatralnego /ITI/ i Stowarzyszeniu Dwór w Bronicach 10 czerwca 2017r w Pałacu w Bronicach z inicjatywy Pani Agnieszka Koecher-Hensel miało miejsce czytanie performatywne sztuki Pawła Huelle "Zamknęły się oczy Ziemi" oraz spotkanie z Autorem. Reżyserem…
CZYTAJ WIĘCEJ

„7 uczuć” reż. Marek Koterski

Już niebawem wejdę na plan zdjęciowy do filmu "7 uczuć". Będę miał zaszczyt grać u Marka Koterskiego. W filmie partnerować mi będzie Gabrysia Muskała.
CZYTAJ WIĘCEJ